Sweet Reign
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me /Autumn Elizabeth Báthory/ QUTuU4w
Welcome to Hell

New era, old habits. Решихме да вземем нещо ''старо'' и да го превърнем в нещо ''ново. сътворихме нещо като mash-up между сериалите Reign и Royals. Взехме главния ''plot'' (сюжет) от Reign и леко го изместихме напред в близкото бъдеще..Защото не можем да живеем без телефони и фейсбук.. just kiddin'.. Просто решихме, че ще е по-добре за нас, а както и за вас, да не си слагаме ограничения и затова оставихме ''сегашните ни бонуси'' да съдействат на миналото и да го направят някак ... ами някак по-интересно. И казана накратко - Представете си, че са минали повече от 70 години и е станала война. Повечето от страните отново са станали кралства и царства. Отново има царски особи (не че и сега няма..) и отново се водят войни за нечии земи и нечии трон и корона. Жаждата за надмощие пак е тоук, но без политиците и е малко по... по-старовременна. Затова решихме, че логото на форума ще бъде - Нова ера, стари навици.

have fun..

xoxo - your king
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me /Autumn Elizabeth Báthory/ 2316358Y
Вход

Забравих си паролата!

Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me /Autumn Elizabeth Báthory/ NwEp1lK
Mary Stuart.
administrator;;24;;adelaide kane;;queen of scots


Eleanor Tudor.
administrator;;21;;kler holt;;queen of england


Latest topics
» Заети и запазени ликове
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me /Autumn Elizabeth Báthory/ EmptyПет Ное 25, 2016 5:41 pm by royal_girl

» Важни герои за форума.
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me /Autumn Elizabeth Báthory/ EmptyВто Авг 09, 2016 9:08 pm by whisperss

» don't get too close, it's dark inside, it's where my demons hide - enzo and vivian
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me /Autumn Elizabeth Báthory/ EmptyВто Юли 26, 2016 10:23 am by Enzo ∞

» When you find yourself in the presence of a lion, it's best to know which side of the cage you're on
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me /Autumn Elizabeth Báthory/ EmptyПон Юли 25, 2016 12:02 am by Moira Evanesco

» We haven't heard of eachother for a while. Now that we finally set eyes on eachother, nobody knows what's gonna happen next.
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me /Autumn Elizabeth Báthory/ EmptyНед Юли 24, 2016 10:59 pm by Jasper Tudor

» Words are very unecessary; they can only do harm
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me /Autumn Elizabeth Báthory/ EmptyНед Юли 24, 2016 10:51 pm by kyle blackwood.

» Късно вечерта в дома на Джулиян (след 2 дни)
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me /Autumn Elizabeth Báthory/ EmptyНед Юли 24, 2016 1:38 pm by Vivian Delay.

» Amelia
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me /Autumn Elizabeth Báthory/ EmptyНед Юли 24, 2016 2:10 am by Eleanor Tudor. ♠

» I will always protect you. // Robert&Natalia // 3 weeks ago
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me /Autumn Elizabeth Báthory/ EmptyПет Юли 22, 2016 10:02 pm by Robert;

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me /Autumn Elizabeth Báthory/

2 posters

Go down

Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me /Autumn Elizabeth Báthory/ Empty Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me /Autumn Elizabeth Báthory/

Писане by Autumn E. Báthory Сря Юли 13, 2016 7:25 am


[You must be registered and logged in to see this image.]
Never can true reconcilement



Budapest

July 8th 2059


"Тя е тук, тя е тук, принцесата е тук...." - разнасяха се викове из дворецът, хора тичащи нагоре и на долу по коридорите. Шумът от отваряща се врата отекна, последван от оглушителен вик, а след това бебешки плач. Последните няколко десетилетия бяха наистина тежки за кралство Трансилвания. Останалите пет кралства бяха значително по - силни и могъщи, в сравнение с тях Трансилвания бе нищожна, повечето наследници бяха от женски пол, беше изключително рядко да се роди син и с времето благородниците бяха приели това за  добра поличба и с всяка нова наследничка бе очаквана с нетърпение. Това бе и една от причините за целият шум в моментът, другата бе, че  това бе първата наследничка на принц Стефан Батори Алмаси и принцеса Катерина Ягелонка - Алмаси. Двамата бяха заедно от десет години, но опитите им за наследници бяха неуспешни, до появата на принцесата.
"Добре дошла на този свят принцесо Екатерина Алмаси" - обяви горд принцът на Трансилвания поемайки в ръцете си крехкото създание. Принцеса Екатерина бе наследничка на родът Батори, но родите ѝ бяха категорични, че дъщеря им няма да носи името Батори. Новите родители не искаха прелестната им дъщеря да бъде свързвана с ужасяващите деяния на предшественичка им графиня Елизабет Батори.
Денят в който принцеса Екатерина Алмаси бе родена бе светъл ден за цялото кралство, както и следващите 16 години от животът ѝ.


[You must be registered and logged in to see this image.]
grow where wounds of deadly hate


“Elijah tricked her into falling from her reign.”

“Tricked her how?”

“She fell in love with him.”

“Did he love her?”

Like an addict loves his addiction.

“The only way he knew how.”

“How could he trick her?”

“He never told her his name.”


Budapest

October 2075



Бяха изминали 16 години, Екатерина Алмаси се бе превърнала в прелестна девойка, шоколадово кестеняви коси, лешниково зелени очи, копринено снежна кожа, ефирно тяло и огромни трапчинки по бузите. Катя бе като майка си жизнерадостна и лъчезарна, винаги усмихната търпелива и подхождаща с огромно уважение  към всеки без значение дали е аристократ или бедняк, като добре образованата и възпитана принцеса, която бе.
Тогава тя го срещна, висок мъж на не повече от 18, кристални сини очи, които на моменти придобиваха цветът на морето, кестенява къдрава коса толкова тъмна, че изглеждаше сякаш е черна, сериозно изражение, чисто лице, ясно изразена триъгълна челюст, мускулесто тяло обсипано с множество малки лунички. Младежът ѝ се представя като Джеймс, скромно момче от село граничещо с Английското кралство. Красивият младеж е толкова мистериозен и съблазнителен, че бързо успява да омая младата принцеса и не след дълго тя прегрешава с него и забременява. Когато съобщава това на младежът той ѝ признава истината, че името му е  Джейдън Шейд и е благородник в Кралският двор на Англия. Екатерина се чувства предадена и бяга от мястото на което тайно се срещат за нещастие тя попада в средата на лов, конят ѝ бива подплашен и тя пада от него.

[You must be registered and logged in to see this image.]
have pierced so deep...



London

July 2087


Впити черни джинси, черен потник, сива тениска и разбира се запазените [You must be registered and logged in to see this link.], вързана на бързо косата на кок така, че да не ѝ пречи на крачка от багажникът на [You must be registered and logged in to see this link.],  тя се огледа набързо и отвори багажникът. Премахна черният панел и отключи сейфът който криеше нейните най - добри приятели [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.] и [You must be registered and logged in to see this link.], постави ги на правилните им места и бързо се отправи към позицията си. Не ѝ отне дълго време да се настани на тайното скривалище готова да свърши задачата си. Няколко минути по - късно се чуха приближаващите се, няколко секунди по - късно от колите излязоха няколко мъже, огледаха околността.  Погледът ѝ се спусна по лицето на мъжете в търсене на целта ѝ, когато нещо се случи, нещо което тя не бе очаквала. Погледът ѝ срещна лице, което тя бе сигурна, че никога няма да види отново. Да беше се променил, лицето му бе станало по - мъжествено, челюстта му бе покрито с брада и имаше мустак, тялото му бе по - мускулесто, да определено се бе променил, но бе същият. Тя се обърна лягайки на гърбът си и пое дълбоко дъх, сърцето ѝ биеше като лудо, а образи от миналото минаваха през съзнанието ѝ

12 години по - рано:

Всичко се случи толкова бързо, за броени минути целият ѝ живот се бе преобърнал на 180 градуса, тези няколко минути бяха началото на напълно нов живот за принцесата на Трансилвания. Екатерина Алмаси отвори очи и се огледа, намираше се в леглото си, в нейната стая, но нещо не бе наред, можеше да го усети с всеки инч от тялото си. Принцесата се надигна леко, но бързо съжали защото болка прониза тялото ѝ. Вратата се отвори и принцесата майка пристъпи през прагът с трагично изражение. Принцеса Катерина приседна до дъщеря си, погали косите ѝ съобщавайки ѝ най - трагичната вест в животът на шестнадесет годишното момиче, а именно, че бе загубила детето си. 

Принцеса Екатерина Алмаси бе съкрушена, не само, че бе загубила детето си, но и любимият си. Сър Джейдън Шейд се бе върнал в родината си, без дори да каже сбогом. Родителите на принцесата взеха решение да я изпратят при роднини извън страната, където тя отраства под ново име, а именно Отъм Елизабет Батори.

Днес:

Отъм пое дълбоко дъх, след което се обърна и съсредоточи цевта на автоматът си върху целта си, едно.... две.... три удара на сърцето ѝ и тя дръпна спусъкът. Мишената ѝ се сгромоляса на земята, а останалите мъже започнаха трескаво да издирват стрелецът. Отъм се подсмихна, хвърли последен поглед към мъжът когото не бе очаквала да види отново, а именно самият [You must be registered and logged in to see this link.] и бързо се отправи към колата си, скочи в нея и потегли с бясна скорост отдалечавайки се от жертвата си и мъжът който въпреки всички тези години все още умееше да спре дъхът ѝ.

Given name: Ekaterina Almassy
New name: Autumn Elizabeth Báthory
Family The  Báthory family of Hungary
Title: Princess of Transylvania
New title: Guns for hire
Age: 28


Дванадесет години е много дълго време, за това време много неща могат да се променят и много са се. За тези дванадесет години сър Джейдън Шейд е обратно в кралският двор, занимаващ се с тренировката и обучението на новите войници на Кралицата. Едно нещо не се бе променило за тези години, а именно фактът, че сърцето му все още принадлежеше на принцесата. 
Колкото до нея, тя бе загубила тронът си, бе загубила семейството си и бе преобърнала животът си на 180 градуса. Жизнерадостната и лъчезарна, винаги усмихната търпелива и подхождаща с огромно уважение млада принцеса бе отдавна мъртва заместена от цинична, арогантна и безчувствена версия, носеща с гордост името на една от най - жестоките серийни убийци в световната история, а именно графиня Елизабет Батори. Отъм се бе превърнала в коварен хищник, безмилостна, способна да отнеме човешки живот без окото жизнерадостна и лъчезарна, винаги усмихната търпелива и подхождаща с огромно уважение ѝ да трепне. Тя нямаше социален живот, нямаше приятели на нея ѝ плащаха за да отстрани различни играчи от картата на света и който предложи по- добра цена той получава услугите ѝ.
В това се бе превърнал животът ѝ, след като бе позволила на мъж да разбие сърцето ѝ и да ѝ отнеме всичко.
Autumn E. Báthory
Autumn E. Báthory

Брой мнения : 7
Join date : 09.07.2016
Age : 35
Местожителство : London. UK

Върнете се в началото Go down

Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me /Autumn Elizabeth Báthory/ Empty Re: Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me /Autumn Elizabeth Báthory/

Писане by Mary Stuart.♔ Чет Юли 14, 2016 10:41 am

Добре дошла
Mary Stuart.♔
Mary Stuart.♔
Admin
Admin

Брой мнения : 162
Join date : 30.06.2016

https://sweet-reign-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите